- Home
- ...
- Audio oordopjes
- Bluetooth audio oordopjes
- BrandCharger draadloze oordopjes Aria
BrandCharger draadloze oordopjes Aria
vanaf € 26,66
- Artikelnummer: 1430214-411999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
Voorzijde (50x15mm)
- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Achterzijde (50x15mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (50x20mm)- Onbedrukt
- Graveren
- Full colour
Achterzijde (50x20mm)- Onbedrukt
- Graveren
- Full colour
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
De draadloze oordopjes Aria met dynamische drivers van 13 mm leveren een rijk, gebalanceerd geluid met diepe bassen en heldere details, perfect voor muziek, telefoongesprekken of podcasts. Uitgerust met draadloze verbindingstechnologie versie 5.4 voor snelle en stabiele koppeling tussen apparaten. Voorzien van touchbediening voor audio- en gespreksbeheer, ingebouwde microfoon en spatwaterbestendig. Tot 4 uur luisterplezier op één lading, met nog eens 12 uur extra dankzij de compacte oplaadcase. Ontworpen voor comfortabel gebruik gedurende de hele dag en onderweg.
Specificaties
| Artikelnummer | 1430214-411999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446079458 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 73.9 g |
| Materiaal | Zinken legering |
| Kleur | gun metal |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 3.5 cm |
| Lengte | 8.5 cm |
Gerelateerde producten
411584411586416292
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!








