- Home
- ...
- Speakers en Speakeraccessoires
- Bluetooth speakers
- BrandCharger draadloze luidspreker Nano Beast
BrandCharger draadloze luidspreker Nano Beast
vanaf € 53,29
- Artikelnummer: 1430213-050999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
Voorzijde (50x22mm)
- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (40x25mm)- Onbedrukt
- Full colour
Voorzijde (100x25mm)- Onbedrukt
- Full colour
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
De BrandCharger Nano Beast is een hoogwaardige draadloze luidspreker met 16 W dubbele basdrivers, die een diep basgeluid en helder geluid levert in een compact ontwerp. Hij is voorzien van draadloze verbindingstechnologie versie 5.2, TWS-koppeling, luidsprekertelefoonfunctie, drukknopbediening en een spatwaterbestendige behuizing. Met een speeltijd tot 8 uur, een draaggreep en een strakke, minimalistische vormgeving biedt hij krachtig geluid voor zowel gebruik binnenshuis als onderweg.
Specificaties
| Artikelnummer | 1430213-050999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446079441 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 1100 g |
| Materiaal | ABS, Aluminium |
| Kleur | zwart/zilver |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 6 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Lengte | 14 cm |
Gerelateerde producten
346868347470416301417209
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!








