- Home
- ...
- Bureau toebehoren
- Ventilatoren
- Nekventilator Fresh
Nekventilator Fresh
vanaf € 7,50
- Artikelnummer: 1439251-002999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
Zijkant links (Ø25mm)
- Onbedrukt
- 1
- 2
- Full colour
Zijkant rechts (Ø25mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- Full colour
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
Nekventilator met 800 mAh oplaadbare batterij en drie snelheidsstanden. Gemaakt van ABS, dat een stootvastheid en langdurige duurzaamheid biedt voor dagelijks gebruik. Wordt om de nek gedragen om lucht naar de nek en het gezicht te blazen. Inclusief 30 cm USB-C-oplaadkabel. Oplaadtijd 4-5 uur, werktijd 2-3 uur. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos met illustratie.
Specificaties
| Artikelnummer | 1439251-002999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446080577 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 199 g |
| Materiaal | ABS, IJzer, PP, Silicone |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 6.2 cm |
| Breedte | 1.5 cm |
| Lengte | 20 cm |
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!










