- Home
- ...
- Document- en schrijfmappen
- Documentmappen
- Portfolio Tamara | Gerecycled PET | A5
Portfolio Tamara | Gerecycled PET | A5
vanaf € 12,77
- Artikelnummer: 1414989-001999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
-
blauw
-
zwart
-
-
Voorzijde (70x70mm)
- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (100x100mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (80x150mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Voorzijde (80x180mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
Achterzijde (70x70mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Achterzijde (100x100mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Achterzijde (120x180mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Zijkant rechts (25x100mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
rPET map (ca. A5) met gelaste afwerking. Inclusief notitieboek met 64 gelinieerde pagina’s (70 gram), meerdere vakken en een telefoonhouder. Het notitieboekje en het papier van deze map zijn FSC® Mix-gecertificeerd. Magnetische sluiting. Individueel verpakt in een kraft hoes.
Specificaties
| Artikelnummer | 1414989-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446077737 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 421 g |
| Materiaal | Polyester, rPET, FSC® Papier |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2.29 cm |
| Breedte | 23.3 cm |
| Lengte | 17.5 cm |
Gerelateerde producten
345538345562345566345568
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!











