- Home
- ...
- Notitieboeken en Schriften
- Notitieboeken
- Notitieboekje A5 Haze
Notitieboekje A5 Haze
vanaf € 1,54
- Artikelnummer: 1439249-001999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
-
groen
-
kobaltblauw
-
rood
-
zwart
-
goud
-
zilver
-
-
Voorzijde (50x35mm)
- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (90x180mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
Achterzijde (50x35mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Achterzijde (90x180mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
Achterzijde (60x30mm)- Onbedrukt
- Graveren
Voorzijde boven (60x30mm)- Onbedrukt
- Graveren
Voorzijde midden (60x30mm)- Onbedrukt
- Graveren
Voorzijde onder (60x30mm)- Onbedrukt
- Graveren
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
A5-notitieboekje met kraft hardcover en aluminiumfolie aan de achterkant, ontworpen voor lasergravure met een spiegeleffect dat na het graveren verschijnt. Bevat 80 gelinieerde pagina's van 70 g/m² papier voor soepel schrijven. Het papier in dit notitieboekje is FSC® Mix-gecertificeerd. Afgewerkt met bijpassende kleuraccenten, waaronder een elastische band, leeslint en pennenlus.
Specificaties
| Artikelnummer | 1439249-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446080416 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 246 g |
| Materiaal | Papier, Polyester, Kraftpapier |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 21 cm |
Gerelateerde producten
344901345322345813345809
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!
















































