- Home
- ...
- Notitieboeken en Schriften
- Notitieboeken
- rPET vilten notitieboekje Harper
rPET vilten notitieboekje Harper
vanaf € 2,17
- Artikelnummer: 1421002-003999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
-
donkergrijs
-
grijs
-
-
Voorzijde (70x70mm)
- Onbedrukt
- Full colour
Voorzijde (100x100mm)- Onbedrukt
- Full colour
Voorzijde (100x170mm)- Onbedrukt
- Full colour
Achterzijde (70x70mm)- Onbedrukt
- Full colour
Achterzijde (100x100mm)- Onbedrukt
- Full colour
Achterzijde (100x160mm)- Onbedrukt
- Full colour
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
rPET vilten notitieboek (A5), met 160 gelinieerde pagina's, penlus, bladwijzer en elastische band over de omslag. Het papier in dit notitieboekje is FSC® Mix-gecertificeerd.
Specificaties
| Artikelnummer | 1421002-003999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446078673 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 250 g |
| Materiaal | Rubber, FSC® Papier, rPET Felt |
| Kleur | grijs |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.8 cm |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 21 cm |
Gerelateerde producten
344901345322345813345809
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!





