- Home
- Relatiegeschenken
- Kantoor en Zakelijk
- Pennen etui's
- Leren pennenetui Nadir
Leren pennenetui Nadir
vanaf € 2,77
- Artikelnummer: 1274013-001999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
Etui (25x40mm)
- Onbedrukt
- Graveren
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
Leren (tweelagige) pennenetui met klep en riemsluiting. Voorzien van zachte fluwelen binnenzijde. Individueel verpakt in een zwarte kartonnen hoes. Runderleer.
Specificaties
| Artikelnummer | 1274013-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446074507 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 15 g |
| Materiaal | Leder (koe) |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.5 cm |
| Breedte | 4 cm |
| Lengte | 15 cm |
Gerelateerde producten
345654345680346066414419
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!












