- Home
- Relatiegeschenken
- Lampen en Gereedschap
- Zakmessen
- Victorinox zakmes Classic SD Wood
Victorinox zakmes Classic SD Wood
vanaf € 45,74
- Artikelnummer: 262769-011999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
1e zijde (25x8mm)
- Onbedrukt
- 1
- Graveren
2e zijde (35x8mm)- Onbedrukt
- 1
- Graveren
Voorzijde (25x8mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
Achterzijde (40x8mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
Dit Victorinox Classic SD Wood zakmes is een compact en functioneel zakmes met een elegante afwerking van walnoothout. Het mes heeft vijf praktische functies: een klein mes, een schaar, een nagelvijl, een 2,5 mm schroevendraaier en een sleutelring. De walnoothouten handgrepen geven het mes een klassieke uitstraling. De roestvrijstalen gereedschappen zorgen voor een stevig en betrouwbaar zakmes voor dagelijks gebruik. Dankzij de sleutelring kan het eenvoudig aan een sleutelhanger worden bevestigd, zodat het altijd binnen handbereik is. Het mes wordt geleverd in een doos en laat de vertrouwde kwaliteit zien waar Victorinox om bekend staat met zijn Zwitserse zakmessen.
Specificaties
| Artikelnummer | 262769-011999999 |
|---|---|
| EAN-code | 7611160089908 |
| Merk | Victorinox |
| Gewicht | 25 g |
| Materiaal | RVS, Walnoothout |
| Kleur | bruin |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.8 cm |
| Breedte | 1.8 cm |
| Lengte | 5.8 cm |
Gerelateerde producten
345449345462345585346596
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!





