- Home
- Relatiegeschenken
- Lampen en Gereedschap
- Zakmessen
- Victorinox zakmes Swiss Army Climber
Victorinox zakmes Swiss Army Climber
vanaf € 44,80
- Artikelnummer: 261556-008999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
Voorzijde (45x12mm)
- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Achterzijde (45x7mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Achterzijde (40x15mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (40x15mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
De Victorinox Swiss Army Climber is een veelzijdig zakmes met 14 praktische functies. Het bevat een groot mes, een klein mes, een kurkentrekker, een blikopener met 3 mm schroevendraaier, een flesopener met 6 mm schroevendraaier en draadstripper, een priem, een schaar, een multifunctionele haak, een sleutelring, een pincet en een tandenstoker. Het zakmes is gemaakt van roestvrij staal met rode handgrepen en is ontworpen voor dagelijks gebruik. Victorinox staat wereldwijd bekend om de kwaliteit, precisie en functionaliteit van zijn Zwitserse zakmessen.
Specificaties
| Artikelnummer | 261556-008999999 |
|---|---|
| EAN-code | 7611160100207 |
| Merk | Victorinox |
| Gewicht | 85 g |
| Materiaal | Kunststof, RVS |
| Kleur | rood |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 2.6 cm |
| Lengte | 8.9 cm |
Gerelateerde producten
345449345462345585346596
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!





