- Home
- ...
- Douche en Bad
- Zonnebrandcrémes en sprays
- Zonnebrandcréme Luka
Zonnebrandcréme Luka
vanaf € 1,32
- Artikelnummer: 1312671-001999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
-
geel
-
kobaltblauw
-
lime
-
oranje
-
rood
-
wit
-
zwart
-
-
Voorzijde (30x30mm)
- Onbedrukt
- Full colour
Voorzijde (30x40mm)- Onbedrukt
- Full colour
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
Zonnebrandlotion met SPF30 in een tube van 30?ml. Voorzien van een gekleurde dop en bijpassende karabijnhaak voor eenvoudige bevestiging. Achterzijde bevat ingrediëntenlijst en houdbaarheidsdatum. Houdbaarheid van 2 jaar.
Specificaties
| Artikelnummer | 1312671-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446074798 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 44 g |
| Materiaal | Aluminium, PE, PP |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 9.3 cm |
| Breedte | 2.3 cm |
| Lengte | 5 cm |
Gerelateerde producten
346169418504346167419174
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!















