- Home
- ...
- Gezondheid
- E.H.B.O.
- Nylon (210D) EHBO-set Rosalina
Nylon (210D) EHBO-set Rosalina
vanaf € 1,83
- Artikelnummer: 1367-008999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
-
kobaltblauw
-
rood
-
-
Voorzijde (60x30mm)
- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
EHBO-set bestaande uit een nylon etui met riemlus, met daarin steriele doekjes, pleisters, verband, verband tape, pincet en schaartje. Dit product mag alleen worden verkocht en geleverd binnen de Europese Unie.
Specificaties
| Artikelnummer | 1367-008999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8717568946863 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 28 g |
| Materiaal | Nylon, Nylon 210D |
| Kleur | rood |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 13.7 cm |
Gerelateerde producten
345846345849345854346256
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!




