- Home
- ...
- Gezondheid
- E.H.B.O.
- PP EHBO-set Amina
PP EHBO-set Amina
vanaf € 2,51
- Artikelnummer: 1349365-008999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
Bovenzijde (100x25mm)
- Onbedrukt
- Full colour
Bovenzijde (30x30mm)- Onbedrukt
- Full colour
Bovenzijde (50x25mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
EHBO-set van PP in rood doosje met wit kruis aan de bovenzijde en clipsluiting. Compact cassette-ontwerp met 15 onderdelen: 2 non-woven sponsjes, 5 verbandjes, 4 alcoholdoekjes, 1 schaar, 1 rol gaasverband (450 cm) en 1 rol tape (450 cm).
Specificaties
| Artikelnummer | 1349365-008999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446076280 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 62.9 g |
| Materiaal | Polyester, Non-woven, PE, PP, Water |
| Kleur | rood |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 3.5 cm |
| Breedte | 8.5 cm |
| Lengte | 14.7 cm |
Gerelateerde producten
345846345849345854346256
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!










