- Home
- ...
- Gezondheid
- E.H.B.O.
- rPET (600D) polyester EHBO-set Kairo
rPET (600D) polyester EHBO-set Kairo
vanaf € 2,84
- Artikelnummer: 1349364-008999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
Voorzijde (70x35mm)
- Onbedrukt
- Full colour
Achterzijde (100x50mm)- Onbedrukt
- Full colour
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
EHBO-tasje van rPET 600D polyester met klittenbandsluiting en draaglus. Voorzien van PVC-vakken en gevuld met 17 onderdelen: 5 pleisters, 1 steriel filmdoekje, 1 non-woven spons, 8 alcoholdoekjes en 2 reinigingsdoekjes. Afgewerkt met een rPET-label aan de buitenkant.
Specificaties
| Artikelnummer | 1349364-008999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446076273 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 44 g |
| Materiaal | PVC, Non-woven, PE, Klittenband, Water, Polythylene terephthalate, Polyurethaan |
| Kleur | rood |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 13.5 cm |
| Lengte | 29.8 cm |
Gerelateerde producten
345846345849345854346256
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!







