- Home
- Relatiegeschenken
- Reisbenodigdheden
- Paspoorthouders
- Paspoorthouder met tracking Mavi
Paspoorthouder met tracking Mavi
vanaf € 15,93
- Artikelnummer: 1455413-001999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
-
blauw
-
zwart
-
-
Bovenzijde (50x30mm)
- Onbedrukt
- Graveren
Bovenzijde (50x40mm)- Onbedrukt
- Graveren
Bovenzijde (50x50mm)- Onbedrukt
- Graveren
Bovenzijde (50x100mm)- Onbedrukt
- Graveren
Anders (35x5mm)- Onbedrukt
- Graveren
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
Hardcover paspoorthouder met magnetische sluiting en ingebouwde tracker compatibel met Apple FindMy en Android FindHub, ingebouwd in de flap. Voorzien van drie interne compartimenten voor documenten en kaarten. Gemaakt van gerecyclede materialen (PU), wat afval helpt verminderen en tegelijkertijd zorgt voor duurzame, flexibele bescherming en langdurige prestaties. Individueel verpakt in een kraftpapieren doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 1455413-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446081093 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 90.1 g |
| Materiaal | Gerecycled PU |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.5 cm |
| Breedte | 14.5 cm |
| Lengte | 10.5 cm |
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!








