- Home
- Relatiegeschenken
- Reisbenodigdheden
- Reisetui's
- BrandCharger reisetui Virtuo Ora
BrandCharger reisetui Virtuo Ora
vanaf € 16,30
- Artikelnummer: 1430215-001999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
Achterzijde (70x50mm)
- Onbedrukt
- 1
- Full colour
Achterzijde (130x50mm)- Onbedrukt
- 1
- Full colour
Op metalen plaatje (46x26mm)- Onbedrukt
- Full colour
Op metalen plaatje (40x20mm)- Onbedrukt
- Graveren
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
Virtuo Ora is een compacte en duurzame reisetui voor dagelijks gebruik, gemaakt van veganistisch leer en gerecycled 800D ballistisch polyester. Ontworpen voor werk, reizen en dagelijks gebruik, biedt hij een inhoud van 2,2 liter met een slimme interne indeling. Het hoofdvak heeft vijf subvakken en vier elastische lussen om je essentials zoals telefoon, portemonnee, sleutels en pasjes netjes op te bergen. Een apart vak met ritssluiting biedt extra veilige opbergruimte. De tas heeft een verwijderbare geïntegreerde sleutelclip en een schouderriem om hem handsfree te dragen. Twee gear loops aan elke kant bieden bevestigingsmogelijkheden voor accessoires of een karabijnhaak. Water- en vuilafstotende materialen zorgen voor duurzaamheid en dagelijkse prestaties. Graveerplaatjes inbegrepen.
Specificaties
| Artikelnummer | 1430215-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446079465 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 210 g |
| Materiaal | Imitatie leer, rPET |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 7.5 cm |
| Breedte | 13 cm |
| Lengte | 21 cm |
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!




