- Home
- Relatiegeschenken
- Schrijfwaren
- Balpennen
- Balpen in spuitvorm Dr. David
Balpen in spuitvorm Dr. David
vanaf € 0,24
- Artikelnummer: 1439106-008999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
-
lichtblauw
-
lichtgroen
-
neutraal
-
rood
-
-
Achterzijde (40x6mm)
- Onbedrukt
- Full colour
Achterzijde (40x7mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
Balpen in de vorm van een spuit, gevuld met gekleurde vloeistof voor een speelse en opvallende look. Gemaakt van gerecycled ABS, waardoor plastic afval wordt verminderd en tegelijkertijd een sterke stootvastheid en langdurige duurzaamheid behouden blijven. Voorzien van een zwarte schrijfvulling en een drukmechanisme. Afgewerkt met een gerecycled ABS-logo.
Specificaties
| Artikelnummer | 1439106-008999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446080034 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 10 g |
| Materiaal | IJzer, Gerecycled ABS |
| Kleur | rood |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 1.2 cm |
| Lengte | 12.9 cm |
Gerelateerde producten
347314347317347320347322
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!














