- Home
- Relatiegeschenken
- Schrijfwaren
- Balpennen
- Recyclede aluminium balpen Primo
Recyclede aluminium balpen Primo
vanaf € 0,50
- Artikelnummer: 1439104-001999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
-
blauw
-
geel
-
lichtblauw
-
lime
-
oranje
-
paars
-
rood
-
roze
-
wit
-
zwart
-
-
Naast de clip linkshandig (35x7mm)
- Onbedrukt
- Graveren
Naast de clip rechtshandig (35x7mm)- Onbedrukt
- Graveren
In het verlengde van de clip (30x7mm)- Onbedrukt
- Graveren
Naast de clip linkshandig (60x7mm)- Onbedrukt
- Full colour
Naast de clip rechtshandig (60x7mm)- Onbedrukt
- Full colour
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
Recyclede aluminium balpen met een effen rubberen behuizing en een zwarte capacitieve styluspunt voor touchscreens. Ontworpen met zilverkleurige accenten, een drukmechanisme en blauwe schrijfinkt. Afgewerkt met een gegraveerd gerecycled logo op de behuizing.
Specificaties
| Artikelnummer | 1439104-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446079878 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 17.4 g |
| Materiaal | Kunststof, IJzer, Gerecycled aluminium |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.4 cm |
| Breedte | 1.1 cm |
| Lengte | 14.3 cm |
Gerelateerde producten
347314347317347320347322
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!










































