- Home
- ...
- Auto
- Etui's voor sleutels
- Gerecyclede sleutel- en kaartetui Ripple
Gerecyclede sleutel- en kaartetui Ripple
vanaf € 3,56
- Artikelnummer: 1455411-001999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
Voorzijde (50x20mm)
- Onbedrukt
- 1
Achterzijde (50x25mm)- Onbedrukt
- 1
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
600D polyester en etui met klittenbandsluiting, ontworpen voor sleutels en kaarten. Gemaakt van gerecycled PET (rPET) en PU, een flexibel, dempend materiaal, dat afval vermindert en tegelijkertijd dezelfde sterkte en duurzaamheid biedt. Voorzien van geïntegreerde RFID-bescherming om skimming of ongeoorloofde toegang tot sleutels te voorkomen. Inclusief een interne sleutelhanger voor veilige opslag en een klittenbandflap. Gemaakt van rPET-materiaal voor een duurzamere keuze.
Specificaties
| Artikelnummer | 1455411-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446081062 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 27.3 g |
| Materiaal | rPET |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Lengte | 13 cm |
Gerelateerde producten
346128344856413004345622
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!





