- Home
- ...
- Vrije tijd
- Bagagelabels
- Bagagelabel met tracker Isen
Bagagelabel met tracker Isen
vanaf € 11,79
- Artikelnummer: 1455414-001999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
-
blauw
-
zwart
-
-
Voorzijde (40x15mm)
- Onbedrukt
- Graveren
Achterzijde (45x55mm)- Onbedrukt
- Graveren
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
Bagagelabel met ingebouwde tracker om veilig aan uw spullen te bevestigen. Gemaakt van gerecyclede materialen (PU), waardoor afval wordt verminderd en tegelijkertijd duurzame, flexibele demping en langdurige prestaties worden geboden. Inclusief een ingebouwde tracker die compatibel is met Apple FindMy en Android FindHub, met ruimte binnenin voor een inzetstuk met persoonlijke informatie. Herbruikbaar. Individueel verpakt in een kraftpapieren doosje.
Specificaties
| Artikelnummer | 1455414-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446081116 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 24.5 g |
| Materiaal | Gerecycled PU |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1 cm |
| Breedte | 6 cm |
| Lengte | 9 cm |
Gerelateerde producten
344938414292416207418649
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!









