- Home
- ...
- Vrije tijd
- Bagagelabels
- Gerecyclede PU tag Kaia
Gerecyclede PU tag Kaia
vanaf € 9,83
- Artikelnummer: 1455415-001999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
-
blauw
-
zwart
-
-
Voorzijde (35x5mm)
- Onbedrukt
- Graveren
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
Bagagelabel met tracker en riempje veilig aan uw spullen te bevestigen. Gemaakt van gerecyclede materialen (PU), waardoor afval wordt verminderd en tegelijkertijd duurzame, flexibele bescherming en langdurige prestaties worden geboden. Voorzien van een ingebouwde tracker die compatibel is met Apple FindMy en Android FindHub, met ruimte binnenin voor een persoonlijk informatiekaartje. Individueel verpakt in een kraftpapieren doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 1455415-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446081130 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 11.1 g |
| Materiaal | Gerecycled PU |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1 cm |
| Breedte | 4 cm |
| Lengte | 21.5 cm |
Gerelateerde producten
344938414292416207418649
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!





