- Home
- ...
- Vrije tijd
- Verrekijkers
- Kinder verrekijker Coast
Kinder verrekijker Coast
vanaf € 2,63
- Artikelnummer: 1454843-001999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
-
groen
-
zwart
-
-
Bovenzijde (25x25mm)
- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
Verrekijker met acrylenzen, met een vergroting van 4× en een lensdiameter van 30 mm voor een helder beeld. Gemaakt van ABS, dat een hoge stootvastheid en lange levensduur biedt voor dagelijks gebruik. Lichtgewicht en gemakkelijk te hanteren, speciaal ontworpen voor kinderen. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos met illustratie.
Specificaties
| Artikelnummer | 1454843-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446081048 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 92 g |
| Materiaal | ABS, Acryl |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 4.7 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Lengte | 11.5 cm |
Gerelateerde producten
345060345825345827
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!









