- Home
- Tassen
- Draagtassen
- Corduroy toilettasje Tia
Corduroy toilettasje Tia
vanaf € 1,38
- Artikelnummer: 1349539-003999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
-
beige
-
grijs
-
pastel groen
-
pastel roze
-
-
Voorzijde (70x70mm)
- Onbedrukt
- Full colour
Voorzijde (100x70mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Achterzijde (70x70mm)- Onbedrukt
- Full colour
Achterzijde (100x70mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
Corduroy toilettas met één hoofdvak en veilige ritssluiting.
Specificaties
| Artikelnummer | 1349539-003999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446074927 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 32 g |
| Materiaal | Nylon, Polyester 210D, Zinken legering |
| Kleur | grijs |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 10 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 19 cm |
Gerelateerde producten
417693417569416113419122
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!










