- Home
- Tassen
- Draagtassen
- Gerecycled denim toilettas Orin
Gerecycled denim toilettas Orin
vanaf € 1,52
- Artikelnummer: 1349543-005999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
Voorzijde (70x70mm)
- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Voorzijde (100x100mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Voorzijde (150x120mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Achterzijde (70x70mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Achterzijde (100x100mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Achterzijde (150x120mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
Cosmetictas van gerecycled denim met een formaat van 21 × 18,5 cm. Voorzien van een hoofdvak met ritssluiting en een gerecycled label aan de buitenzijde.
Specificaties
| Artikelnummer | 1349543-005999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446074934 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 45 g |
| Materiaal | Gerecycled denim |
| Kleur | blauw |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 18 cm |
| Lengte | 21 cm |
Gerelateerde producten
417693417569416113419122
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!








