- Home
- Tassen
- Koeltassen en Koelboxen
- Koeltassen
- rPET polyester (600D) koeltas Eira
rPET polyester (600D) koeltas Eira
vanaf € 4,06
- Artikelnummer: 1267406-001999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
-
blauw
-
grijs
-
groen
-
zwart
-
-
Achterzijde (130x150mm)
- Onbedrukt
- Full colour
Voorvak (80x50mm)- Onbedrukt
- Full colour
Voorvak (120x50mm)- Onbedrukt
- Full colour
Voorzijde (70x70mm)- Onbedrukt
- Full colour
Voorzijde (120x90mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- Full colour
Voorzijde (100x100mm)- Onbedrukt
- Full colour
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
rPET (600D) polyester koeltas met waterafstotende PU-coating. Voorzien van 2 mm PE-vulling en aluminiumfolie aan de binnenkant voor isolatie. Bevat een voorvak met ritssluiting, bovencompartiment, zijvak van mesh en klittenbandsluiting. Ontworpen met een draaghandvat, kunststof gesp en schouderriem. Capaciteit: 5 liter, drie compartimenten. Inclusief een rPET-label aan de buitenzijde.
Specificaties
| Artikelnummer | 1267406-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446073234 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 139 g |
| Materiaal | Polyester 600D, rPET |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 27.5 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 19 cm |
Gerelateerde producten
345482345683346088346260
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!















