- Home
- Tassen
- Rugzakken
- Laptop rugzakken
- rPET polyester (600D) rugzak Yani
rPET polyester (600D) rugzak Yani
vanaf € 8,71
- Artikelnummer: 1267404-001999999
- Bekijk alle productspecificaties
-
-
blauw
-
grijs
-
groen
-
zwart
-
-
Voorzijde (70x70mm)
- Onbedrukt
- Full colour
Voorzijde (100x100mm)- Onbedrukt
- Full colour
Voorzijde (200x150mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- Full colour
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Bestellen
Vrijblijvende offerte
Sample aanvragen
Je kunt jouw logo in de winkelwagen/offertemand uploaden
- Heb je een vraag over dit product?
- Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
- Neem contact met ons op
Prijsinformatie
Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren
×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Omschrijving
rPET (600D) polyester rugzak met waterafstotende PU-coating. Voorzien van een verborgen voorvak met ritssluiting, gevoerd laptopvak (geschikt voor laptops t/m 15 inch), mesh zijvakken en in totaal vijf compartimenten, inclusief binnen- en voorvakken. Ontworpen met verstelbare schouderbanden. Capaciteit: 25 liter, draagvermogen: 15 kg. Inclusief een rPET-label aan de zijkant.
Specificaties
| Artikelnummer | 1267404-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446073159 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 281 g |
| Materiaal | Polyester 600D, rPET |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 51 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 28 cm |
Gerelateerde producten
346031346569346583346895
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Gratis levering
- Op alle bestellingen
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 100% Tevredenheid
- Binnen 30 dagen gegarandeerd
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Veilig betalen
- 100% veilig betalen
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- 24/7 ondersteuning
- Hulp nodig? Geen probleem!




















